O Firmie

Firma Piramida z siedzibą w miejscowości Łopuszno w województwie świętokrzyskim działa od 2000 roku. W pierwszych latach istnienia jej podstawowa działalność polegała na produkcji, sprzedaży i montażu stolarki okiennej oraz drzwiowej. Od samego początku jej twórcy stawiali na pewne i innowacyjne rozwiązania.

Z biegiem czasu doświadczenie założycieli spółki, zupełnie nowy park maszynowo-narzędziowy oraz zgrany zespół pracowników pozwoliły na rozwinięcie sieci sprzedaży o własne salony firmowe, a także na włączenie do oferty: parapetów, rolet oraz drzwi drewnianych i metalowych uznanych marek.

Dziś zastrzeżona nazwa Piramida wraz z charakterystycznym logo oznaczają firmę z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku.

Jako przedsiębiorstwo średniej wielkości nieustannie staramy się dostosowywać do bieżących trendów i potrzeb klientów. Stale wdrażamy nowości systemowe, dzięki czemu znacznie podnosimy jakość i parametry produkowanych wyrobów, przy jednoczesnej minimalizacji czasu potrzebnego na zrealizowanie zamówień.

W sieci firmowych salonów oznaczonych naszym logo, dostępna jest szeroka oferta parapetów, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, wewnętrzne roletki materiałowe, rolety zewnętrzne, bramy garażowe, okna dachowe, moskitiery i inne produkty.
Kilkunastoletnia obecność na rynku pozwoliła nam zdobyć zaufanie i uznanie klientów indywidualnych. Nasze doświadczenie obejmuje również wyposażanie w stolarkę okienną i drzwiową budynków użyteczności publicznej i społecznej, takich jak szkoły, szpitale i inne obiekty. Ich sprawne funkcjonowanie w trudnych warunkach intensywnej eksploatacji potwierdza wysoką jakość naszych wyrobów.

Z uwagi na nieuczciwe działania firm konkurencyjnych, od 2011 roku oryginalne wyroby firmy Piramida można rozpoznać po nadrukowanym adresie strony internetowej na ramce międzyszybowej.

Sprzedaż

Klientów indywidualnych zapraszamy do sieci salonów firmowych, gwarantujących najniższą cenę na nasze wyroby i wysoką jakość usług montażu. Aktualną listę salonów wraz z danymi kontaktowymi znajdą Państwo w odpowiedniej zakładce.
Nie boimy się trudnych realizacji. Dotyczy to zarówno wysokich i nietypowych wymagań technicznych, jak również kolorystyki stolarki.
W ofercie mamy profile białe, okleinowane w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, lakierowane, jak również akryle, zapewniające niesamowitą wierność kolorów przez długie lata.

Chętnie nawiążemy współpracę z dealerami zewnętrznymi i firmami budowlanymi poszukującymi podwykonawców (kontakt z siedzibą firmy). Zapewniamy kompleksowe przygotowanie ofert – terminowo i profesjonalnie.

Polityka jakości - Zero reklamacji

Jakość gotowego wyrobu jest następstwem wielu czynników: szczegółowego ustalenia wymagań użytkownika, odpowiedniego przygotowania zamówienia, a także wykonania dokładnych pomiarów.
Na etapie produkcji kontrola jakości odbywa się na każdym stanowisku pracy. Natomiast zapewniane przez nas właściwe warunki transportu i prawidłowy montaż pozwalają cieszyć się bezusterkową eksploatacją.

Turbo realizacja – Stawiamy na elastyczność

Sprawny system przyjęcia zamówień, duży potencjał produkcyjny, efektywne zarządzanie zapasami, własny tabor samochodowy oraz profesjonalne ekipy monterskie sprawiają, że większość naszych wyrobów trafia do klientów docelowych w niespełna 2 tygodnie.